Mahdiar Ghaffari

Futsalplanet Awards 2015

Best National Team in the World

Name Points
Brazil 4
Brazil Women 1
Spain 5
Kazakhstan 2
Iran 3

AGLA Futsal Awards 2014

Best National Team in the World

Name Points
Brazil 4
Brazil Women 1
Italy 2
Russia 3
Spain 5

Best National Team in the World

Name Points
Brazil 4
Brazil Women 1
Italy 2
Russia 3
Spain 5

Best National Team in the World

Name Points
Brazil 4
Brazil Women 1
Italy 2
Russia 3
Spain 5

Best Referee in the World

Name Points
Marc Birkett (ENG), UEFA 2
Leroy Rafael Brown Gomez (GUA), CONCACAF 1
Cesar Máximo Malaga Mauri (PER) 3
Alessandro Malfer (ITA), UEFA 4
Dario Javier Santamaria (ARG), CONMEBOL 5

Best Referee in the World

Name Points
Marc Birkett (ENG), UEFA 2
Leroy Rafael Brown Gomez (GUA), CONCACAF 1
Cesar Máximo Malaga Mauri (PER) 3
Alessandro Malfer (ITA), UEFA 4
Dario Javier Santamaria (ARG), CONMEBOL 5

Best Female Player in the World

Name Points
Belén De Uña Marzo (ESP) 3
Lucileia Renner Minuzzo "Lu" (BRA) 5
Mélissa Antunes (POR) 1
Vanessa Cristina Pereira (BRA) 4
Vanessa Sotelo Quintela (ESP) 2

Best Female Goalkeeper in the World

Name Points

Best Female Player in the World

Name Points
Belén De Uña Marzo (ESP) 3
Lucileia Renner Minuzzo "Lu" (BRA) 5
Mélissa Antunes (POR) 1
Vanessa Cristina Pereira (BRA) 4
Vanessa Sotelo Quintela (ESP) 2

Best Female Goalkeeper in the World

Name Points

Best Female Player in the World

Name Points
Belén De Uña Marzo (ESP) 3
Lucileia Renner Minuzzo "Lu" (BRA) 5
Mélissa Antunes (POR) 1
Vanessa Cristina Pereira (BRA) 4
Vanessa Sotelo Quintela (ESP) 2

Best Goalkeeper in the World

Name Points
Stefano Mammarella (ITA) 2
Francisco "Paco" Sedano Antolín (ESP) 5
Rafael Fernández Pérez (ESP) 4
Tiago De Melo Marinho (BRA) 1
Gustavo Lobo Paradeda "Juruna" (RUS) 3

Best Goalkeeper in the World

Name Points
Stefano Mammarella (ITA) 2
Francisco "Paco" Sedano Antolín (ESP) 5
Rafael Fernández Pérez (ESP) 4
Tiago De Melo Marinho (BRA) 1
Gustavo Lobo Paradeda "Juruna" (RUS) 3

Best Goalkeeper in the World

Name Points
Stefano Mammarella (ITA) 2
Francisco "Paco" Sedano Antolín (ESP) 5
Rafael Fernández Pérez (ESP) 4
Tiago De Melo Marinho (BRA) 1
Gustavo Lobo Paradeda "Juruna" (RUS) 3

Best Club Coach in the World

Name Points
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 1
Marc Carmona (ESP) 5
Christian Meloni (ARG) 2
Nuno Sérgio Dos Santos Dias (POR) 3
Jesús Velasco Tejada (ESP) 4

Best National Team Coach in the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Osmar Arney Fonnegra Henao 3
Diego Raul Giustozzi 2
Vic Hermans 4
Miguel Rodrigo Conde Salazar (ESP) 5
Xande Melo 1

Best Club Coach in the World

Name Points
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 1
Marc Carmona (ESP) 5
Christian Meloni (ARG) 2
Nuno Sérgio Dos Santos Dias (POR) 3
Jesús Velasco Tejada (ESP) 4

Best Club Coach in the World

Name Points
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 1
Marc Carmona (ESP) 5
Christian Meloni (ARG) 2
Nuno Sérgio Dos Santos Dias (POR) 3
Jesús Velasco Tejada (ESP) 4

Best Club in the World

Name Points
Barcelona Alusport (Spain) 5
Movistar Inter FS (ESP) 4
ISK Dina Moscow (Russia) 2
Kairat Almaty (KAZ) 1
Sporting Clube de Portugal (POR) 3

Best Club in the World

Name Points
Barcelona Alusport (Spain) 5
Movistar Inter FS (ESP) 4
ISK Dina Moscow (Russia) 2
Kairat Almaty (KAZ) 1
Sporting Clube de Portugal (POR) 3

Best Club in the World

Name Points
Barcelona Alusport (Spain) 5
Movistar Inter FS (ESP) 4
ISK Dina Moscow (Russia) 2
Kairat Almaty (KAZ) 1
Sporting Clube de Portugal (POR) 3

Best Young Player in the World

Name Points
Adolfo Fernández Díaz "Adolfito" (ESP) 5
Artem Antoshkin (RUS) 1
Arthur Guilherme De Sousa Fortunato (BRA) 2
Juan José Camacho Pérez "Catela" (ESP) 4
Yulián David Díaz Montañez (COL) 3

Best Young Player in the World

Name Points
Adolfo Fernández Díaz "Adolfito" (ESP) 5
Artem Antoshkin (RUS) 1
Arthur Guilherme De Sousa Fortunato (BRA) 2
Juan José Camacho Pérez "Catela" (ESP) 4
Yulián David Díaz Montañez (COL) 3

Best Player in the World

Name Points
Alessandro Rosa Vieira "Falcão" (BRA) 4
Gabriel Mancini Lima De Oliveira (BRA/ITA) 1
Ali Asghar Hassanzadeh (IRN) 3
Miguel Sayago Martí "Miguelin" (ESP) 2
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 5

Best Player in the World

Name Points
Alessandro Rosa Vieira "Falcão" (BRA) 4
Gabriel Mancini Lima De Oliveira (BRA/ITA) 1
Ali Asghar Hassanzadeh (IRN) 3
Miguel Sayago Martí "Miguelin" (ESP) 2
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 5

Best Player in the World

Name Points
Alessandro Rosa Vieira "Falcão" (BRA) 4
Gabriel Mancini Lima De Oliveira (BRA/ITA) 1
Ali Asghar Hassanzadeh (IRN) 3
Miguel Sayago Martí "Miguelin" (ESP) 2
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 5

Best National Team Coach in the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Osmar Arney Fonnegra Henao 3
Diego Raul Giustozzi 2
Vic Hermans 4
Miguel Rodrigo Conde Salazar (ESP) 5
Xande Melo 1

Best Referee in the World

Name Points
Marc Birkett (ENG), UEFA 2
Leroy Rafael Brown Gomez (GUA), CONCACAF 1
Cesar Máximo Malaga Mauri (PER) 3
Alessandro Malfer (ITA), UEFA 4
Dario Javier Santamaria (ARG), CONMEBOL 5

Best Young Player in the World

Name Points
Adolfo Fernández Díaz "Adolfito" (ESP) 5
Artem Antoshkin (RUS) 1
Arthur Guilherme De Sousa Fortunato (BRA) 2
Juan José Camacho Pérez "Catela" (ESP) 4
Yulián David Díaz Montañez (COL) 3

Best National Team Coach in the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Osmar Arney Fonnegra Henao 3
Diego Raul Giustozzi 2
Vic Hermans 4
Miguel Rodrigo Conde Salazar (ESP) 5
Xande Melo 1

UMBRO Futsal Awards 2018

Best National Team in the World

Name Points
Brazil 4
Spain 5
Iran 3
Portugal 2
Iran Women 1

Best National Team in the World

Name Points
Brazil 4
Spain 5
Iran 3
Portugal 2
Iran Women 1

Best National Team in the World

Name Points
Brazil 4
Spain 5
Iran 3
Portugal 2
Iran Women 1

Best Referee in the World

Name Points
Mohamed Hassan Hassan Ahmed Youssef (EGY), CAF 1
Gelareh Nazemi Deylami (IRN) - AFC 5
Valeria Nicole Palma Palma (CHI) - CONMEBOL 2
Irina Velikanova (RUS) - UEFA 4
Nikola Jelic (CRO) - UEFA 3

Best Referee in the World

Name Points
Mohamed Hassan Hassan Ahmed Youssef (EGY), CAF 1
Gelareh Nazemi Deylami (IRN) - AFC 5
Valeria Nicole Palma Palma (CHI) - CONMEBOL 2
Irina Velikanova (RUS) - UEFA 4
Nikola Jelic (CRO) - UEFA 3

Best Female Player in the World

Name Points
Vanessa Cristina Pereira (BRA) 4
Diana Santos De Oliveira Mendes (BRA) 1
Amelia Romero De La Flor (ESP) 5
Alexandra Samorodova (RUS) 2
Fatemeh Etedadi (IRN) 3

Best Female Goalkeeper in the World

Name Points
Ana Catarina Silva Pereira (POR) 2
Anastasia Ivanova (RUS) 3
Farzaneh Tavasoli Sis (IRN) 5
Maria Antonia Mascia (ITA) 1
Ana Etayo Garde (ESP) 4

Best Female Player in the World

Name Points
Vanessa Cristina Pereira (BRA) 4
Diana Santos De Oliveira Mendes (BRA) 1
Amelia Romero De La Flor (ESP) 5
Alexandra Samorodova (RUS) 2
Fatemeh Etedadi (IRN) 3

Best Female Goalkeeper in the World

Name Points
Ana Catarina Silva Pereira (POR) 2
Anastasia Ivanova (RUS) 3
Farzaneh Tavasoli Sis (IRN) 5
Maria Antonia Mascia (ITA) 1
Ana Etayo Garde (ESP) 4

Best Female Player in the World

Name Points
Vanessa Cristina Pereira (BRA) 4
Diana Santos De Oliveira Mendes (BRA) 1
Amelia Romero De La Flor (ESP) 5
Alexandra Samorodova (RUS) 2
Fatemeh Etedadi (IRN) 3

Best Goalkeeper in the World

Name Points
Leonardo De Melo Vieira Leite "Higuita" (BRA) 2
Jesús Herrero Parrón (ESP) 5
Stefano Mammarella (ITA) 4
Alireza Samimi (IRN) 3
Georgi Tamazievich Zamtaradze (RUS) 1

Best Goalkeeper in the World

Name Points
Leonardo De Melo Vieira Leite "Higuita" (BRA) 2
Jesús Herrero Parrón (ESP) 5
Stefano Mammarella (ITA) 4
Alireza Samimi (IRN) 3
Georgi Tamazievich Zamtaradze (RUS) 1

Best Goalkeeper in the World

Name Points
Leonardo De Melo Vieira Leite "Higuita" (BRA) 2
Jesús Herrero Parrón (ESP) 5
Stefano Mammarella (ITA) 4
Alireza Samimi (IRN) 3
Georgi Tamazievich Zamtaradze (RUS) 1

Best Club Coach in the World

Name Points
Nuno Sérgio Dos Santos Dias (POR) 4
Jesús Velasco Tejada (ESP) 5
Marcos "Marquinhos" Xavier Andrade (BRA) 1
Hamid Bigham Tabrizi (IRN) 3
Miguel Rodrigo Conde Salazar (ESP) 2

Best National Team Coach in the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Seyed Mohammad Nazemalsharieh (IRN) 3
Hesham Saleh (EGY) 1
Shahrzad Mozafar (IRN) 4
Jorge Gomes Braz (POR) 2
Bruno Garcia Formoso (ESP) 5

Best Club Coach in the World

Name Points
Nuno Sérgio Dos Santos Dias (POR) 4
Jesús Velasco Tejada (ESP) 5
Marcos "Marquinhos" Xavier Andrade (BRA) 1
Hamid Bigham Tabrizi (IRN) 3
Miguel Rodrigo Conde Salazar (ESP) 2

Best Club Coach in the World

Name Points
Nuno Sérgio Dos Santos Dias (POR) 4
Jesús Velasco Tejada (ESP) 5
Marcos "Marquinhos" Xavier Andrade (BRA) 1
Hamid Bigham Tabrizi (IRN) 3
Miguel Rodrigo Conde Salazar (ESP) 2

Best Club in the World

Name Points
Movistar Inter FS (ESP) 5
Sporting Clube de Portugal (POR) 4
Carlos Barbosa (Brazil) 2
Magnus Futsal (BRA) 1
Mes Sungun Varzaghan FSC (IRN) 3

Best Club in the World

Name Points
Movistar Inter FS (ESP) 5
Sporting Clube de Portugal (POR) 4
Carlos Barbosa (Brazil) 2
Magnus Futsal (BRA) 1
Mes Sungun Varzaghan FSC (IRN) 3

Best Club in the World

Name Points
Movistar Inter FS (ESP) 5
Sporting Clube de Portugal (POR) 4
Carlos Barbosa (Brazil) 2
Magnus Futsal (BRA) 1
Mes Sungun Varzaghan FSC (IRN) 3

Best Young Player in the World

Name Points
Antonio Fernando Aguilera Sancho "Fernan" (ESP) 4
Touhid Lotfi (IRN) 5
Yanar Asadov (RUS) 3
Sergio González Pérez (ESP) 1
Kazuya Shimizu (JPN) 2

Best Young Player in the World

Name Points
Antonio Fernando Aguilera Sancho "Fernan" (ESP) 4
Touhid Lotfi (IRN) 5
Yanar Asadov (RUS) 3
Sergio González Pérez (ESP) 1
Kazuya Shimizu (JPN) 2

Best Player in the World

Name Points
Fabricio Bastezini "Gadeia" (BRA) 2
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 4
Hossein Tayebi Bidgoli (IRN) 5
Adrián Alonso Pereira "Pola" (ESP) 3
Farhad Tavakoli Roozbahani (IRN) 1

Best Player in the World

Name Points
Fabricio Bastezini "Gadeia" (BRA) 2
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 4
Hossein Tayebi Bidgoli (IRN) 5
Adrián Alonso Pereira "Pola" (ESP) 3
Farhad Tavakoli Roozbahani (IRN) 1

Best Player in the World

Name Points
Fabricio Bastezini "Gadeia" (BRA) 2
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 4
Hossein Tayebi Bidgoli (IRN) 5
Adrián Alonso Pereira "Pola" (ESP) 3
Farhad Tavakoli Roozbahani (IRN) 1

Best National Team Coach in the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Seyed Mohammad Nazemalsharieh (IRN) 3
Hesham Saleh (EGY) 1
Shahrzad Mozafar (IRN) 4
Jorge Gomes Braz (POR) 2
Bruno Garcia Formoso (ESP) 5

Best Referee in the World

Name Points
Mohamed Hassan Hassan Ahmed Youssef (EGY), CAF 1
Gelareh Nazemi Deylami (IRN) - AFC 5
Valeria Nicole Palma Palma (CHI) - CONMEBOL 2
Irina Velikanova (RUS) - UEFA 4
Nikola Jelic (CRO) - UEFA 3

Best Young Player in the World

Name Points
Antonio Fernando Aguilera Sancho "Fernan" (ESP) 4
Touhid Lotfi (IRN) 5
Yanar Asadov (RUS) 3
Sergio González Pérez (ESP) 1
Kazuya Shimizu (JPN) 2

Best National Team Coach in the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Seyed Mohammad Nazemalsharieh (IRN) 3
Hesham Saleh (EGY) 1
Shahrzad Mozafar (IRN) 4
Jorge Gomes Braz (POR) 2
Bruno Garcia Formoso (ESP) 5

Futsalplanet Awards 2016

Best National Team in the World

Name Points
Russia 1
Spain 5
Argentina 4
Iran 3
Portugal 2

Best National Team in the World

Name Points
Russia 1
Spain 5
Argentina 4
Iran 3
Portugal 2

Best National Team in the World

Name Points
Russia 1
Spain 5
Argentina 4
Iran 3
Portugal 2

Best Referee in the World

Name Points
Saša Tomić (CRO), UEFA 1
Tomohiro Kozaki (JPN), AFC 4
Gean Coelho Telles (Brazil), CONMEBOL 3
Bogdan Sorescu (ROU), UEFA 2
Fernando Gutiérrez Lumbreras (ESP), UEFA 5

Best Referee in the World

Name Points
Saša Tomić (CRO), UEFA 1
Tomohiro Kozaki (JPN), AFC 4
Gean Coelho Telles (Brazil), CONMEBOL 3
Bogdan Sorescu (ROU), UEFA 2
Fernando Gutiérrez Lumbreras (ESP), UEFA 5

Best Female Player in the World

Name Points
Amanda Lyssa de Oliveira Crisostomo "Amandinha" (BRA) 4
Vanessa Cristina Pereira (BRA) 5
Diana Santos De Oliveira Mendes (BRA) 1
Maria Nikolaeva Filisova (RUS) 2
Patricia Gonzalez Mota "Peque" (ESP) 3

Best Female Goalkeeper in the World

Name Points
Belén De Uña Marzo (ESP) 5
Anastasia Ivanova (RUS) 1
Missiara Luiza Papst "Missi" (BRA) 3
Vanessa Barberá Martínez "Vane" (ESP) 4
Ana Carolina dos Reis "Carol" (BRA) 2

Best Female Player in the World

Name Points
Amanda Lyssa de Oliveira Crisostomo "Amandinha" (BRA) 4
Vanessa Cristina Pereira (BRA) 5
Diana Santos De Oliveira Mendes (BRA) 1
Maria Nikolaeva Filisova (RUS) 2
Patricia Gonzalez Mota "Peque" (ESP) 3

Best Female Goalkeeper in the World

Name Points
Belén De Uña Marzo (ESP) 5
Anastasia Ivanova (RUS) 1
Missiara Luiza Papst "Missi" (BRA) 3
Vanessa Barberá Martínez "Vane" (ESP) 4
Ana Carolina dos Reis "Carol" (BRA) 2

Best Female Player in the World

Name Points
Amanda Lyssa de Oliveira Crisostomo "Amandinha" (BRA) 4
Vanessa Cristina Pereira (BRA) 5
Diana Santos De Oliveira Mendes (BRA) 1
Maria Nikolaeva Filisova (RUS) 2
Patricia Gonzalez Mota "Peque" (ESP) 3

Best Goalkeeper in the World

Name Points
Thiago Mendes Rocha "Guitta" (BRA) 1
Jesús Herrero Parrón (ESP) 2
Stefano Mammarella (ITA) 4
Francisco "Paco" Sedano Antolín (ESP) 5
Alireza Samimi (IRN) 3

Best Goalkeeper in the World

Name Points
Thiago Mendes Rocha "Guitta" (BRA) 1
Jesús Herrero Parrón (ESP) 2
Stefano Mammarella (ITA) 4
Francisco "Paco" Sedano Antolín (ESP) 5
Alireza Samimi (IRN) 3

Best Goalkeeper in the World

Name Points
Thiago Mendes Rocha "Guitta" (BRA) 1
Jesús Herrero Parrón (ESP) 2
Stefano Mammarella (ITA) 4
Francisco "Paco" Sedano Antolín (ESP) 5
Alireza Samimi (IRN) 3

Best Club Coach in the World

Name Points
Jesús Velasco Tejada (ESP) 5
Fulvio Colini (ITA) 2
Pedro Alexandre Silva Da Costa (POR) 1
Anderson Machado De Menezes "Esquerda" (BRA) 3
Fernando Luiz Leite Cardoso Coelho "Ferretti" (BRA) 4

Best National Team Coach in the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 2
Josè Venancio Lopez Hierro (ESP) 5
Márcio Bica Coelho (BRA) 3
Seyed Mohammad Nazemalsharieh (IRN) 1
Diego Raul Giustozzi 4

Best Club Coach in the World

Name Points
Jesús Velasco Tejada (ESP) 5
Fulvio Colini (ITA) 2
Pedro Alexandre Silva Da Costa (POR) 1
Anderson Machado De Menezes "Esquerda" (BRA) 3
Fernando Luiz Leite Cardoso Coelho "Ferretti" (BRA) 4

Best Club Coach in the World

Name Points
Jesús Velasco Tejada (ESP) 5
Fulvio Colini (ITA) 2
Pedro Alexandre Silva Da Costa (POR) 1
Anderson Machado De Menezes "Esquerda" (BRA) 3
Fernando Luiz Leite Cardoso Coelho "Ferretti" (BRA) 4

Best Club in the World

Name Points
Movistar Inter FS (ESP) 5
Kairat Almaty (KAZ) 4
Sporting Clube de Portugal (POR) 3
Gazprom Ugra (RUS) 1
Magnus Futsal (BRA) 2

Best Club in the World

Name Points
Movistar Inter FS (ESP) 5
Kairat Almaty (KAZ) 4
Sporting Clube de Portugal (POR) 3
Gazprom Ugra (RUS) 1
Magnus Futsal (BRA) 2

Best Club in the World

Name Points
Movistar Inter FS (ESP) 5
Kairat Almaty (KAZ) 4
Sporting Clube de Portugal (POR) 3
Gazprom Ugra (RUS) 1
Magnus Futsal (BRA) 2

Best Young Player in the World

Name Points
Adolfo Fernández Díaz "Adolfito" (ESP) 5
Matteus Reinaldi Caetano (BRA) 4
Jean Gomes da Conceição "Jacarè" (BRA) 1
Sebastian Matías "Mati" Rosa (ARG) 2
Daniel "Dani" Saldise Martinicorena (ESP) 3

Best Young Player in the World

Name Points
Adolfo Fernández Díaz "Adolfito" (ESP) 5
Matteus Reinaldi Caetano (BRA) 4
Jean Gomes da Conceição "Jacarè" (BRA) 1
Sebastian Matías "Mati" Rosa (ARG) 2
Daniel "Dani" Saldise Martinicorena (ESP) 3

Best Player in the World

Name Points
Leandro Esteban Cuzzolino (ARG) 2
Miguel Sayago Martí "Miguelin" (ESP) 4
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 3
Dmitry Lyskov (RUS) 1
Ahmad Esmaeilpour (IRN) 5

Best Player in the World

Name Points
Leandro Esteban Cuzzolino (ARG) 2
Miguel Sayago Martí "Miguelin" (ESP) 4
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 3
Dmitry Lyskov (RUS) 1
Ahmad Esmaeilpour (IRN) 5

Best Player in the World

Name Points
Leandro Esteban Cuzzolino (ARG) 2
Miguel Sayago Martí "Miguelin" (ESP) 4
Ricardo Filipe da Silva Braga "Ricardinho" (POR) 3
Dmitry Lyskov (RUS) 1
Ahmad Esmaeilpour (IRN) 5

Best National Team Coach in the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 2
Josè Venancio Lopez Hierro (ESP) 5
Márcio Bica Coelho (BRA) 3
Seyed Mohammad Nazemalsharieh (IRN) 1
Diego Raul Giustozzi 4

Best Referee in the World

Name Points
Saša Tomić (CRO), UEFA 1
Tomohiro Kozaki (JPN), AFC 4
Gean Coelho Telles (Brazil), CONMEBOL 3
Bogdan Sorescu (ROU), UEFA 2
Fernando Gutiérrez Lumbreras (ESP), UEFA 5

Best Young Player in the World

Name Points
Adolfo Fernández Díaz "Adolfito" (ESP) 5
Matteus Reinaldi Caetano (BRA) 4
Jean Gomes da Conceição "Jacarè" (BRA) 1
Sebastian Matías "Mati" Rosa (ARG) 2
Daniel "Dani" Saldise Martinicorena (ESP) 3

Best National Team Coach in the World (Dimitri Nicolaou Award)

Name Points
Ricardo Cámara Sobral "Cacau" (BRA) 2
Josè Venancio Lopez Hierro (ESP) 5
Márcio Bica Coelho (BRA) 3
Seyed Mohammad Nazemalsharieh (IRN) 1
Diego Raul Giustozzi 4